HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for VllazniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 BE 23.08.200919:00 hBesa - Vllaznia2-0thumbs_down.png
events.png2 LB 30.08.200921:00 hVllaznia - Apolonia1-0thumbs_up.png
3 KA 13.09.200918:30 hKastrioti - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png4 LB 19.09.200921:00 hVllaznia - Dinamo0-0draw.png
events.png5 ND 26.09.200918:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png6 FL 04.10.200917:30 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_down.png
events.png7 LB 18.10.200916:00 hVllaznia - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png8 FSL 24.10.200916:00 hLaci - Vllaznia3-1thumbs_down.png
events.png9 LB 30.10.200919:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png10 SK 08.11.200916:00 hSkenderbeu - Vllaznia1-1draw.png
events.png11 LB 21.11.200916:00 hVllaznia - Gramozi1-0thumbs_up.png
events.png12 LB 29.11.200915:00 hVllaznia - Besa2-3thumbs_down.png
events.png13- 05.12.200915:30 hApolonia - Vllaznia1-1draw.png
events.png14 LB 12.12.200915:30 hVllaznia - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png15 QS 16.12.200915:30 hDinamo - Vllaznia4-2thumbs_down.png
events.png16 LB 20.12.200915:30 hVllaznia - Teuta2-1thumbs_up.png
events.png17 LB 23.12.200915:30 hVllaznia - Flamurtari2-2draw.png
events.png18 FSP 23.01.201015:00 hShkumbini - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png19 LB 31.01.201016:00 hVllaznia - Laci1-2thumbs_down.png
events.png20 QS 06.02.201016:00 hTirana - Vllaznia0-1thumbs_up.png
events.png21 LB 13.02.201015:00 hVllaznia - Skenderbeu3-2thumbs_up.png
events.png22 SE 20.02.201016:00 hGramozi - Vllaznia1-1draw.png
events.png23 FSP 10.03.201016:00 hShkumbini - Vllaznia0-0draw.png
events.png24- 21.03.201016:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_up.png
events.png25 SS 28.03.201016:00 hTirana - Vllaznia1-2thumbs_up.png
events.png26- 02.04.201017:00 hVllaznia - Besa2-0thumbs_up.png
events.png27 SS 11.04.201016:00 hDinamo - Vllaznia1-2thumbs_up.png
events.png28- 17.04.201016:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
events.png29 KA 21.04.200916:00 hKastrioti - Vllaznia2-0thumbs_down.png
events.png30- 25.04.201016:00 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png
events.png31 SE 30.04.201017:00 hGramozi - Vllaznia1-2thumbs_up.png
events.png32- 14.05.201018:30 hApolonia - Vllaznia0-1thumbs_up.png
events.png33- 19.05.201018:30 hVllaznia - Teuta0-2thumbs_down.png