HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 SK 23.08.200919:00 hSkenderbeu - Laci4-3thumbs_up.png
events.png2 QS 30.08.200919:00 hTirana - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png3 SK 13.09.200918:30 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
events.png4 SK 19.09.200918:00 hSkenderbeu - Gramozi4-1thumbs_up.png
events.png5 BE 26.09.200918:00 hBesa - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png6 SK 04.10.200917:30 hSkenderbeu - Apolonia2-3thumbs_down.png
events.png7 KA 18.10.200916:30 hKastrioti - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
events.png8 SK 25.10.200915:00 hSkenderbeu - Dinamo1-1draw.png
events.png9 ND 01.11.200916:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
events.png10 SK 08.11.200916:00 hSkenderbeu - Vllaznia1-1draw.png
events.png11 FSP 21.11.200916:00 hShkumbini - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png12 FSL 28.11.200916:00 hLaci - Skenderbeu0-0draw.png
events.png13 SK 06.12.200915:00 hSkenderbeu - Tirana1-1draw.png
events.png14 FL 12.12.200915:30 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
events.png15 SE 16.12.200915:00 hGramozi - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
events.png16 SK 27.01.201015:00 hSkenderbeu - Besa0-2thumbs_down.png
events.png17- 23.12.200915:30 hApolonia - Skenderbeu1-1draw.png
events.png18 SK 24.01.201016:30 hSkenderbeu - Kastrioti0-1thumbs_down.png
events.png19 QS 30.01.201016:00 hDinamo - Skenderbeu3-0thumbs_down.png
events.png20 SK 25.02.201016:00 hSkenderbeu - Teuta3-0thumbs_up.png
events.png21 LB 13.02.201015:00 hVllaznia - Skenderbeu3-2thumbs_down.png
events.png22 SK 28.02.201015:00 hSkenderbeu - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png23 BE 07.03.201015:00 hBesa - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
events.png24 SK 20.03.201016:00 hSkenderbeu - Dinamo4-3thumbs_up.png
events.png25 SE 27.03.201016:00 hGramozi - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
events.png26- 02.04.201017:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
events.png27 SK 11.04.201016:00 hSkenderbeu - Flamurtari0-1thumbs_down.png
events.png28 LB 17.04.201016:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
events.png29 SK 21.04.200916:00 hSkenderbeu - Apolonia1-1draw.png
events.png30 ND 25.04.201016:00 hTeuta - Skenderbeu0-0draw.png
events.png31 SK 30.04.201017:00 hSkenderbeu - Shkumbini3-1thumbs_up.png
events.png32 FSL 14.05.201018:30 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png33 SK 19.05.201018:30 hSkenderbeu - Tirana2-2draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit