HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 23. Dhjetor 2009 - 15:30 h

ApoloniaSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Dhjetor 2009
Match Time :15:30 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Sokol JARECI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
  MIDFIELDER

     Zevendesimet

     Eventet
    Gol
    • 40' : Sead HADZIBULIC ( 1 )
    • 58' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
    Karton i verdhe
     • 33' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
     • 35' : Jorgo CIPI ( 1 )
     • 64' : Elton LIKA ( 1 )
     • 80' : Entri CAJKU ( 1 )