HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Sulejman HOXHA

Personal data

Picture of Sulejman HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sulejman HOXHA
Birthday (Age):13. Shkurt 1990 (33)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--1---
Sunday November 29TeutavsApolonia100------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100------
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100------
Sunday December 20TiranavsApolonia100------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100------
Sunday January 24GramozivsApolonia100------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100------
Sunday March 07TeutavsApolonia100------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100------
Sunday March 28LacivsApolonia100------
Friday April 02ApoloniavsTirana100------
Sunday April 11BesavsApolonia100------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100------
Wednesday May 19GramozivsApolonia100------
Games total2000--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2013-14Partizani11--------
EUROPA League 2012-13Teuta----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta11--------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci44-1--1---
Kategoria 1 2010-11Apolonia11--------
U-21 InternationalsShqiperia U-21----------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia99----1---
Career Total1616-1--2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniPortier
EUROPA League 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciPortier
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaPortier