HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vonese
nga Albaniassocer    E shtunë, 04 Mars 2017 14:13    pdfShtypEmail
loro borici pa tifozeVazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqiptare.Ne stadjumin e Shkodres,Loro Boriçi,po luhet ndeshja Korabi-Tirana.Kjo ndeshje ka filluar me plot 12 minuta me vonese pasi ne stadjum nuk ishte...
Lexo ma...
 
Nderpritet ndeshja ne Kukes
nga Albaniassocer    E diel, 26 Shkurt 2017 15:33    pdfShtypEmail
sherr ne kukesRreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ishin te vendosur tifozat e Partizanit pati nje perleshje midis ketyre te fundit dhe policise. Nuk u kuptua arsyeja e kesaj perleshje por pas pak...
Lexo ma...
 
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia
nga Albaniassocer    E premte, 25 Nentor 2016 17:39    pdfShtypEmail
Flamurtari7-tifozeriLajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive per ekipin vlonjat.Mesohet se eshte mbyllur problemi i pageses se pagave te prapambetura qe po rrezikonte renien ne nje kategori me poshte.Nje...
Lexo ma...
 
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kategoria
nga Administrator    E hënë, 23 Maj 2016 06:49    pdfShtypEmail
skenderbeu kampion-2016Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampion i Superliges Shqiptare per te 6 here rradhazi duke lene ne vendin e dyte Partizanin. Korcaret kane fituar me rezultatin 2-0 ne Vlore duke...
Lexo ma...
 
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin
nga Administrator    E shtunë, 14 Maj 2016 12:53    pdfShtypEmail
skenderbeu-partizaniEkipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat e fundit kunder rivalit direkt Skenderbeut. Golin e fitores e ka shenuar ne minuten e 90 Vila. Ndeshja ka qene shume e luftuar me raste nga te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL