HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Demtohet anesori ne Shkoder
nga Albaniassocer    E shtunë, 27 Shkurt 2016 14:03    pdfShtypEmail
demtimNe Reshit Rusi te Shkodres ne ndeshjen midis kuqebluve dhe Laçit pati nje demtim te lehte te anesori Bregasi.Ne minuten e 30-te gjyqtari anesor pati nje problem muskolor ne kofshe por u rekuperua...
Lexo ma...
 
Franc Veliu prane rikthimit tek Flamurtari
nga Albaniassocer    E diel, 31 Janar 2016 16:47    pdfShtypEmail
Flamurtari7-tifozeriKeto dite merkatoje u fol shume per te ardhmen e mbrojtesit Veliu por mesa duket ai do te rikthehet tek ekipi ku u formua si lojtar.Ne diten e sotme ai ka pasur nje takim me presidentin Sinani...
Lexo ma...
 
Ndodhe edhe kjo ne Superligen Shqiptare
nga Albaniassocer    E shtunë, 12 Dhjetor 2015 16:49    pdfShtypEmail
Adush Muca2Pas denimit per ekipin e Bylisit nga ana e etikes ballshioteve perveq 4 lojtareve(Mushica,Basriu,Shoshi dhe Haliti) do ti mungojne edhe mjeku.Dhe pikerisht ne ndeshjen e sotme kunder Partizanit...
Lexo ma...
 
Lojtaret e Terbunit pezullojne bojkotin
nga Albaniassocer    E shtunë, 12 Dhjetor 2015 15:06    pdfShtypEmail
terbuni by ultrasdesign-d72uyd5Ditem e djeshme pothuajse te gjithe lojtaret titullare te Terbunit kishin deklaruar se do te bojkotonin ndeshjen e sotme ne Shkoder kunder Vllaznise.Ky vendim ihte marre pasi edhe tek Terbuni...
Lexo ma...
 
E radhe ne Superlige.Nuri paguan hotelin e Vllaznise
nga Albaniassocer    E diel, 08 Nentor 2015 09:10    pdfShtypEmail
Vllaznia-Skenderbeu-0-0Ne nje kohe ku jemi mesuar me rivalitete te forta ndodhe edhe qe nje ish preident i Tiranes ti paugajne akomodimin ekipit te Vllaznise.Gjendja e rende ekonomike qe po kalon ekipi shkodran kishte...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL