HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 17 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore
Batha:Jemi me te mire se Skenderbeu
nga Albaniassocer    E hënë, 14 Mars 2016 19:49    pdfShtypEmail
bathaNe perfundim te pjeses se pare mesfushori Batha u shpreh:"E kemi kapur kundershtarin ne  qdo pozicjon dhe po i realizojme detyrat.Besoj se Skenderbeu eshte ai ekip qe ka qene por ne jemi me te...
Lexo ma...
 
Dikure hidheshin gure tani celulare
nga Albaniassocer    E hënë, 14 Mars 2016 19:26    pdfShtypEmail
partizani tirana-300x192Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit dhe Skenderbeut ne Qemal Stafa ne momentin e shenimit te golit nga Racic ne fushen e lojes u hodhen disa sende nga sektori i tifozeve te...
Lexo ma...
 
Protestojne Fanatics para fillimit te ndeshjes
nga Albaniassocer    E mërkurë, 09 Mars 2016 14:29    pdfShtypEmail
20160309 135130Tifozat e organizuar te Tiranes ashtu siç kishin paralajmeruar nuk u futen ne shkallet e stadjumit per ndeshjen kunder Flamurtarit. por filluan nje protest kuder ekipit te tyre me kore dhe...
Lexo ma...
 
Gercaliu ne vend te Teqjes
nga Albaniassocer    E mërkurë, 09 Mars 2016 13:51    pdfShtypEmail
tirana solo

Mbrojtesi i Tiranes,Olsi Teqja,gjate nxemjes ka pesuar nje demtim dhe trajneri Daja ka vendosur qe ta zevendesojne me ish lojtarin e kombetares austriake,Ronald Gerçaliu.

 
Klevis Dalipi:Se kuptoj mobilizimin e tepert te Terbunit
nga Albaniassocer    E shtunë, 27 Shkurt 2016 15:45    pdfShtypEmail
partizani tirana-300x192Pas perfundimit te ndeshjes Terbuni-Partizani 0-0,zevendes trajneri i te kuqeve deklaroi qe deshiron qe kete impenjim ekipi i Terbunit te jete i njejte kunder Skenderbeu.Them kete sepse shoh qe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL