HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ndodhe edhe kjo ne Superligen Shqiptare
nga Albaniassocer   E shtunë, 12 Dhjetor 2015 16:49   pdfShtypEmail

Adush Muca2Pas denimit per ekipin e Bylisit nga ana e etikes ballshioteve perveq 4 lojtareve(Mushica,Basriu,Shoshi dhe Haliti) do ti mungojne edhe mjeku.Dhe pikerisht ne ndeshjen e sotme kunder Partizanit eshte bere nje mareveshje mes klubeve qe mjeku i Partizanit te kujdeset edhe per demtitet balshiote ne Qemal Stafa.Kjo eshte diqka shume e pazakonte ne futbollit e sotem ne nje kohe kur kombetarja pret shortin e Europianit qe do te zhvillohet pas nje ore me fillimin e ndeshjes ne fjale.


busy
komente