HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
 List of teams in project

 Name of TeamName of assigned Club Address of Club
Show project related information of the Team [Apolonia]ApoloniaApoloniaShow project related information of the Club [Apolonia]Apolonia,
Address: Stadiumi Loni Papuciu, Fier – Albania,
,
Fier,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Besa]BesaKS BesaShow project related information of the Club [KS Besa]KS Besa,
Klubi Sportiv Besa, Lagja 3, Kavaje – Albania,
,
Kavaje,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Beselidhja]BeselidhjaKS BeselidhjaShow project related information of the Club [KS Beselidhja]KS Beselidhja,
,
,
Lezhe,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Burreli]BurreliKS BurreliShow project related information of the Club [KS Burreli]KS Burreli,
,
,
Burrel,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Bylis]BylisKF BylisShow project related information of the Club [KF Bylis]KF Bylis,
,
,
Ballsh,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Dinamo]DinamoKS DinamoShow project related information of the Club [KS Dinamo]KS Dinamo,
Kompleksi Sportiv Dinamo, Tirana - Albania,
,
Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Egnatia]EgnatiaEgnatiaShow project related information of the Club [Egnatia]Egnatia,
,
,
Rrogozhine,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Elbasani]ElbasaniKF ElbasaniShow project related information of the Club [KF Elbasani]KF Elbasani,
,
,
Elbasan,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Erzeni]ErzeniKF ErzeniShow project related information of the Club [KF Erzeni]KF Erzeni,
,
,
Shijak,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Iliria]IliriaKF IliriaShow project related information of the Club [KF Iliria]KF Iliria,
,
,
Fushe Kruj Tirane,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Korabi]KorabiKS KorabiShow project related information of the Club [KS Korabi]KS Korabi,
Bulv. Elez Isufi pranë Bashkisë Peshkopi,
,
Peshkopi,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Lushnja]LushnjaKS LushnjaShow project related information of the Club [KS Lushnja]KS Lushnja,
,
,
Lushnje,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Oriku]OrikuKF OrikuShow project related information of the Club [KF Oriku]KF Oriku,
Orikum,
,
,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Pogradeci]PogradeciKS PogradeciShow project related information of the Club [KS Pogradeci]KS Pogradeci,
,
,
Pogradec,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Shenkolli]ShenkolliShenkolliShow project related information of the Club [Shenkolli]Shenkolli,
,
,
Shenkoll, Lezhe,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Tomori]TomoriKS TomoriShow project related information of the Club [KS Tomori]KS Tomori,
,
,
Berat,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Turbina]TurbinaKS TurbinaShow project related information of the Club [KS Turbina]KS Turbina,
,
,
Cerrik,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Veleciku]VelecikuKF VelecikuShow project related information of the Club [KF Veleciku]KF Veleciku,
,
,
Koplik,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Vllaznia]VllazniaKF VllazniaShow project related information of the Club [KF Vllaznia]KF Vllaznia,
Stadiumi Loro Boriçi, Lagja Kongresi Permetit, Rruga Musa Luli, Shkodër Albania.,
Shkoder,
Shkoder,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Show project related information of the Team [Vora]VoraVoraShow project related information of the Club [Vora]Vora,
,
,
Vore,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise