HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Vllaznia1814222444
2same(2)Erzeni181026932
3up(4)Beselidhja18936630
4down(3)Dinamo18837427
5same(5)Korabi18837-127
6same(6)Veleciku18819-525
7same(7)Burreli188010-524
8same(8)Shenkolli186210-920
9same(9)Iliria18549-219
10same(10)Vora182412-2110

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Bylis1813322142
2same(2)Besa1810531135
3up(5)Egnatia18927029
4down(3)Lushnja18765527
5down(4)Oriku18765327
6same(6)Pogradeci18828526
7same(7)Tomori18657-323
8same(8)Apolonia18558-220
9same(9)Elbasani183312-1612
10same(10)Turbina182313-249


Play-off Superlige Play Out Kategoria e Dyte