HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Vllaznia1612221738
2same(2)Erzeni1610151031
3same(3)Dinamo16835627
4up(5)Beselidhja16826326
5down(4)Korabi16736124
6same(6)Veleciku16718-322
7same(7)Iliria16538018
8up(9)Burreli166010-918
9down(8)Shenkolli16529-917
10same(10)Vora162311-169

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Bylis1611321736
2same(2)Besa169521132
3up(5)Lushnja16664424
4up(6)Oriku16664324
5down(3)Egnatia16727-223
6down(4)Pogradeci16718422
7up(8)Tomori16646022
8down(7)Apolonia16556020
9same(9)Elbasani163112-1610
10same(10)Turbina162311-219


Play-off Superlige Play Out Kategoria e Dyte