HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for VelecikuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201818:00 hDinamo - Veleciku1-0thumbs_down.png
215.09.201818:00 hVeleciku - Vora2-1thumbs_up.png
322.09.201818:00 hBeselidhja - Veleciku2-1thumbs_down.png
429.09.201818:00 hVeleciku - Iliria1-0thumbs_up.png
506.10.201816:00 hVllaznia - Veleciku1-0thumbs_down.png
621.10.201816:00 hVeleciku - Korabi2-1thumbs_up.png
727.10.201816:00 hErzeni - Veleciku2-1thumbs_down.png
804.11.201816:00 hVeleciku - Burreli1-0thumbs_up.png
910.11.201816:00 hShenkolli - Veleciku3-0thumbs_down.png
1024.11.201816:00 hVeleciku - Dinamo0-0draw.png
1101.12.201816:00 hVora - Veleciku0-2thumbs_up.png
1208.12.201816:00 hVeleciku - Beselidhja0-1thumbs_down.png
1317.12.201816:00 hIliria - Veleciku0-1thumbs_up.png
1422.12.201815:30 hVeleciku - Vllaznia0-2thumbs_down.png
1502.02.201916:00 hKorabi - Veleciku3-1thumbs_down.png
1609.02.201916:00 hVeleciku - Erzeni3-1thumbs_up.png
1716.02.201916:00 hBurreli - Veleciku5-2thumbs_down.png
1823.02.201916:00 hVeleciku - Shenkolli1-0thumbs_up.png