HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team Info - Burreli
Burreli
Club Name:KS Burreli
Team Name:Burreli
Short Name:BUR

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 30 2 0 0/0/2 0:3 0
2018-19 Kategoria 1 13 18 24 8/0/10 18:23 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 20 2 0 0/1/1 1:2 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 14 2 0 1/0/1 2:2 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 7 0 13 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 7 18 26 7/5/6 18:16 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 16 2 0 1/0/1 4:5 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 20 2 0 0/1/1 0:2 0
2015-16 Kategoria 1 8 27 34 10/4/13 29:38 0
2014-15 Kategoria 1 13 27 32 10/2/15 38:44 43
2013-14 Kategoria 1 9 30 39 10/9/11 25:29 29
2012-13 Kategoria 1 7 30 42 12/6/12 32:31 31
2011-12 Kupa e Shqiperise 23 2 3 1/0/1 2:8 0
2011-12 Kategoria 1 7 30 39 12/3/15 35:43 31
2010-11 Kupa e Shqiperise 26 2 1 0/1/1 3:4 0
2010-11 Kategoria 1 7 27 37 11/4/12 26:29 29
2009-10 Kategoria 1 12 30 31 7/10/13 26:41 32