HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for BurreliIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
102.09.201217:00 hBurreli - Gramshi0-1thumbs_down.png
208.09.201217:00 hHimara - Burreli0-1thumbs_up.png
316.09.201217:00 hBurreli - Naftetari0-0draw.png
421.09.201217:00 hKamza - Burreli1-0thumbs_down.png
529.09.201217:00 hBurreli - Partizani1-2thumbs_down.png
606.10.201216:00 hLushnja - Burreli1-0thumbs_down.png
714.10.201215:30 hBurreli - Ada0-0draw.png
820.10.201215:30 hButrinti - Burreli1-1draw.png
927.10.201215:30 hBurreli - Elbasani2-1thumbs_up.png
1003.11.201215:00 hTerbuni - Burreli1-1draw.png
1110.11.201215:00 hBurreli - Beselidhja1-0thumbs_up.png
1217.11.201215:00 hBurreli - Dinamo1-0thumbs_up.png
1324.11.201215:00 hIliria - Burreli2-2draw.png
1401.12.201215:00 hBurreli - Pogradeci2-0thumbs_up.png
1508.12.201215:00 hMamurras - Burreli3-2thumbs_down.png
1609.02.201315:00 hGramshi - Burreli1-0thumbs_down.png
1715.02.201316:30 hBurreli - Himara1-0thumbs_up.png
1823.02.201316:30 hNaftetari - Burreli2-0thumbs_down.png
1902.03.201316:00 hBurreli - Kamza2-0thumbs_up.png
2009.03.201316:30 hPartizani - Burreli2-1thumbs_down.png
2116.03.201315:00 hBurreli - Lushnja1-1draw.png
2223.03.201316:30 hAda - Burreli1-0thumbs_down.png
2330.03.201316:30 hBurreli - Butrinti1-0thumbs_up.png
2406.04.201316:30 hElbasani - Burreli2-0thumbs_down.png
2510.04.201317:00 hBurreli - Terbuni3-1thumbs_up.png
2613.04.201317:00 hBeselidhja - Burreli1-0thumbs_down.png
2722.04.201317:00 hDinamo - Burreli2-1thumbs_down.png
2827.04.201316:00 hBurreli - Iliria2-1thumbs_up.png
2904.05.201318:00 hPogradeci - Burreli2-3thumbs_up.png
3011.05.201318:00 hBurreli - Mamurras3-2thumbs_up.png