HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Rezultatet - Java 25 (10.04.2013 - 17.04.2013)

E mërkurë, 10.04.2013 - 25. Java
 17:00 hNaftetariBeselidhja0 - 1 
 17:00 hIliriaButrinti0 - 0 
 17:00 hDinamoElbasani3 - 1 
 17:00 hBurreliTerbuni3 - 1 
 17:00 hHimaraKamza4 - 1 
E enjte, 11.04.2013 - 25. Java
 17:00 hMamurrasLushnja2 - 3 
 17:00 hGramshiPartizani0 - 1 
E mërkurë, 17.04.2013 - 25. Java
 17:00 hPogradeciAda1 - 2