HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Match Schedule for DinamoIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
103.09.201217:00 hDinamo - Mamurras0-1thumbs_down.png
208.09.201217:00 hGramshi - Dinamo1-1draw.png
315.09.201217:00 hDinamo - Himara1-0thumbs_up.png
422.09.201217:00 hNaftetari - Dinamo2-2draw.png
529.09.201217:00 hDinamo - Kamza4-3thumbs_up.png
606.10.201216:00 hPartizani - Dinamo3-2thumbs_down.png
713.10.201215:30 hDinamo - Lushnja0-1thumbs_down.png
820.10.201215:30 hAda - Dinamo1-2thumbs_up.png
927.10.201215:50 hDinamo - Butrinti3-0thumbs_up.png
1003.11.201215:00 hElbasani - Dinamo2-1thumbs_down.png
1110.11.201215:00 hDinamo - Terbuni1-3thumbs_down.png
1217.11.201215:00 hBurreli - Dinamo1-0thumbs_down.png
1324.11.201215:00 hDinamo - Beselidhja1-0thumbs_up.png
1401.12.201215:00 hDinamo - Iliria2-0thumbs_up.png
1508.12.201215:00 hPogradeci - Dinamo3-2thumbs_down.png
1609.02.201315:00 hMamurras - Dinamo1-0thumbs_down.png
1715.02.201316:30 hDinamo - Gramshi4-1thumbs_up.png
1823.02.201316:30 hHimara - Dinamo1-1draw.png
1904.03.201316:00 hDinamo - Naftetari1-0thumbs_up.png
2009.03.201316:30 hKamza - Dinamo2-1thumbs_down.png
2116.03.201315:00 hDinamo - Partizani0-1thumbs_down.png
2223.03.201316:30 hLushnja - Dinamo2-0thumbs_down.png
2330.03.201316:30 hDinamo - Ada0-0draw.png
2406.04.201316:30 hButrinti - Dinamo2-2draw.png
2510.04.201317:00 hDinamo - Elbasani3-1thumbs_up.png
2613.04.201317:00 hTerbuni - Dinamo1-1draw.png
2722.04.201317:00 hDinamo - Burreli2-1thumbs_up.png
2827.04.201316:00 hBeselidhja - Dinamo1-0thumbs_down.png
2904.05.201318:00 hIliria - Dinamo0-0draw.png
3011.05.201318:00 hDinamo - Pogradeci3-2thumbs_up.png