HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Rezultatet - Java 9 (05.11.2011 - 13.10.2012)

E shtunë, 27.10.2012 - 9. Java
 15:30 hIliriaAda3 - 1 
 15:30 hGramshiKamza0 - 0 
 15:30 hBurreliElbasani2 - 1 
 15:30 hHimaraNaftetari1 - 1 
 15:30 hTerbuniBeselidhja1 - 1 
 15:30 hPogradeciLushnja1 - 1 
 15:50 hDinamoButrinti3 - 0 
E enjte, 08.11.2012 - 9. Java
 15:30 hMamurrasPartizani3 - 0