HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
 Ekipi - Burreli [BUR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Rudolf DOCI  Republika e Shqiperise20. Korrik 1991 (32)----------
 Ervin HALLUNAJ  - (-)----------
 Enis HAXHIA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1987 (36)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oltion BALLUKU  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Ervin BELBA  - (-)------------
 Ermir DIKA  Republika e Shqiperise01. Dhjetor 1975 (48)------------
 Mikel FRISKU  Republika e Shqiperise07. Janar 1984 (40)------------
 Dritan GJOKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Eduard GJOKA  - (-)------------
 SAjmir HASANAJ  - (-)------------
 Flogert HIMA  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)------------
 Renato HOTI  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1985 (39)------------
 Mirjan PEPA  Republika e Shqiperise01. Gusht 1988 (35)------------
 Dorian RRUCI  - (-)------------
 Dritan XHIXHA  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enton ALLMETA  - (-)------------
 Flanres CAKU  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1990 (34)------------
 J. HOXHA  - (-)------------
 Ervis KADIU  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)------------
 Elvis LLESHAJ  - (-)------------
 Ambrozo OHADIRO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Limoz ALIAJ  - (-)------------
 Leonid HAXHIA  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)------------
 Kreshnik IVANAJ  Republika e Shqiperise27. Janar 1982 (42)------------
 Admir KOLECI  - (-)------------
 Henri MATA  Republika e Shqiperise26. Prill 1986 (38)------------
 Elvis NELI  Republika e Shqiperise27. Nentor 1987 (36)------------
 Zenel RADAJ  Republika e Shqiperise15. Prill 1986 (38)------------
 Fation SALIAJ  Republika e Shqiperise30. Maj 1983 (41)------------
 Denis SKURA  - (-)------------
 Armand TANUSHI  Republika e Shqiperise09. Qershor 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Burreli [Burreli]

 Funksioni
Lulezim KOLA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
BESHIRI   - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer