HOT NEWS
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Harry Kane zbret golin nga qielli
nga Gent Mebelli    E diel, 28 Mars 2021 00:00    pdfShtypEmail
harry kaneSHQIPËRI: Berisha (C) I Gjimshiti, Veseli, Ismalji, Hysaj I Laci, Bare, Memolla I Uzuni, Cikalleshi, Broja .

Trajner: Edi Reja

ANGLI: Anglia: Pope I Shaw, Maguire, Stones, Walker I Phillips...
Lexo ma...
 
Tre pike dhe PIKE
nga Gent Mebelli    E premte, 26 Mars 2021 02:31    pdfShtypEmail
 

ANDORRA: Gomes I Llovera, Vales, San Nikolas, Rubio I Martinez, Rebes, Vieira, Cervos I Alaez, Fernandez.
Trajner: Koldo Alvarez

SHQIPËRI: Berisha I Gjimshiti, Kumbulla, Ismalji, Lenjani...
Lexo ma...
 
Enderr KUQ e ZI 2022
nga Gent Mebelli    E diel, 21 Mars 2021 00:00    pdfShtypEmail
reja-hysaj 2Enderr KUQ e ZI 2022

Kombetarja shqiptare e futbollit fillon Eleminatoret e " Boterorit Katar 2022" me ndeshjen ne transfertë ndaj Andorrës më 25 mars, ndërsa më 28 mars Kuq e zinjte do të...
Lexo ma...
 
De Biasi publikon listen kunder Italise
nga Administrator    E hënë, 20 Mars 2017 16:35    pdfShtypEmail
de biasi 20 marsSot ne oren 10:30, ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit, tranjeri i Shqiperise, Gianni de Biasi ka bere publike listen e lojtareve per 2 ndeshjet e ardheshme kunder Italise dhe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit