HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Ska dhurate nga Gjermania
nga Administrator    E martë, 21 Qershor 2016 18:51    pdfShtypEmail
gjermani-irlandeSapo kane perfunduar dy ndeshjet e ores 18:00, ato te grupit C, Ukraine - Poloni dhe Irlande - Gjermani.
Polonia ka fituar me rezultatin 1-0, ku golin e avantazhit e ka shenuar Blazhikovski ne...
Lexo ma...
 
Kombetarja vazhdon stervitjen dhe shpreson kualifikimin
nga Administrator    E martë, 21 Qershor 2016 13:06    pdfShtypEmail
ekipi-stervitje-francePavaresisht se Shqiperia nuk e di akoma ne qofte se do te kualifikohet per me tej, ajo vazhdon stervitjen. Dje kombëtarja shqiptare ka zhvilluar vetëm një stërvitje. Ajo është zhvilluar në...
Lexo ma...
 
Uellsi kundershtari i mundshem i Shqiperise ne 1/8
nga Administrator    E hënë, 20 Qershor 2016 22:15    pdfShtypEmail
logo-france-2016Sonte jane luajtur 2 ndeshjet e grupit B, Rusi - Uells dhe Angli - Sllovaki. Fituesja e ketij grupi do te luaje me ekipin tone perfaqesues ne rast se ajo arrin te kualifikohet me tej.
Uellsi ka...
Lexo ma...
 
Shehi dhe Kukeli: Te bindur per te vazhduar me tej
nga Administrator    E hënë, 20 Qershor 2016 21:43    pdfShtypEmail
kukeli-shehiNë konferencën e parë për shtyp pas ndeshjes kundër Rumanisë tëfituar me rezultatin 1-0, me gol të Sadikut në minutën e 43, përpara mediave u paraqitën Burim Kukeli dhe portiere Orges...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL