HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team Info - Tomori
Tomori
Club Name:KS Tomori
Team Name:Tomori
Short Name:TOM

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 32 1 0 0/0/1 0:3 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 24 2 0 1/0/1 3:5 0
2018-19 Kategoria 1 14 18 23 6/5/7 20:23 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 23 2 0 1/0/1 2:4 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 8 0 12 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 8 18 23 6/5/7 11:12 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 27 2 0 0/0/2 0:4 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 30 2 0 0/0/2 0:5 0
2014-15 Kategoria 1 14 27 32 9/5/13 21:38 31
2013-14 Kategoria 1 6 30 42 12/6/12 28:36 27
2012-13 Kategoria Superiore 12 26 19 4/7/15 30:50 37
2011-12 Kategoria Superiore 1 1 3 0/1/0 0:0 1
2011-12 Kupa e Shqiperise 25 2 1 0/1/1 0:1 0
2011-12 Kategoria Superiore 10 26 28 8/4/14 36:47 32
2010-11 Kupa e Shqiperise 32 2 1 0/1/1 2:4 0
2010-11 Kategoria 1 2 27 56 18/2/7 45:23 20