HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Rezultatet - Java 26 (11.05.2012 - 12.05.2012)

E premte, 11.05.2012 - 26. Java
Show Events of Match 18:00 hBylisDinamo3 - 1  AM
E shtunë, 12.05.2012 - 26. Java
Show Events of Match 18:00 hTiranaKamza1 - 0  SS
  18:00 hFlamurtariLaci0 - 0   FL
Show Events of Match 18:00 hVllazniaShkumbini4 - 4   LB
Show Events of Match 18:00 hKastriotiTeuta1 - 2  KA
Show Events of Match 18:00 hApoloniaTomori6 - 5   LP
Show Events of Match 18:00 hPogradeciSkenderbeu1 - 3  GJK