HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Tomori [TOM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)1-1-------
1Ervin LLANIErvin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (40)1818-1--12--
12Klajdi KUKAKlajdi KUKA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)321---1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --22--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alvaro BISHAJAlvaro BISHAJ  Republika e Shqiperise02. Tetor 1991 (32)55----1-----
0Elton FANIElton FANI  - (-)------------
0Rigers HYSKORigers HYSKO  - (-)321-1-1-----
0Albi KUCIAlbi KUCI  - (-)------------
0Alban MUCAAlban MUCA  Republika e Shqiperise18. Prill 1984 (40)8711--------
0Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)44----------
4Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)1818--1-32----
5Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)1010-1--4-----
13Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)1414--214-----
27Driton KRASNIQIDriton KRASNIQI  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)422--11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 42164----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gjon ARBRIGjon ARBRI  - (-)1-1---------
0Romeo HAMZAIRomeo HAMZAI  Republika e Shqiperise01. Qershor 1983 (40)514---------
0Fation KARAMANIFation KARAMANI  - (-)615-----1-1-
0Jurgen MUMAJESIJurgen MUMAJESI  - (-)1-1---------
0Mario MUZHAJMario MUZHAJ  - (-)2-2---------
0Altion MYZYRIAltion MYZYRI  - (-)------------
0Doraldo PAJADoraldo PAJA  Republika e Shqiperise30. Dhjetor 1991 (32)------------
6Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (38)1919-2--2-----
7Ilirjan CAUSHAJIlirjan CAUSHAJ  Republika e Shqiperise- (-)1918133-4-----
10Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (39)161333--31-1--
11Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (41)1818-1--4-----
16Gersi ARBRIGersi ARBRI  - (-)14951--5-----
18Enea ISUFIEnea ISUFI  - (-)4-4---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 72345111-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Algert AVDOAlgert AVDO  - (-)------------
0Dardan ROGOVADardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)4-4---------
0Hariz SHUSHKUHariz SHUSHKU  Republika e Shqiperise12. Janar 1990 (34)1-1---------
9Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (37)141222------1-
19Endri BAKIUEndri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)19172513-3--1--
23Klodian ARBRIKlodian ARBRI  - (-)1716155-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 252375122-
 Stafi i Tomori [Tomori]

 Funksioni
Perparim DAIUPerparim DAIU  Republika e Shqiperise21. Prill 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Eqerem MEMUSHIEqerem MEMUSHI  Republika e Shqiperise07. Maj 1965 (58)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ernest GJOKAErnest GJOKA  Republika e Shqiperise25. Janar 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer