HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Dardan ROGOVA

Personal data

Picture of Dardan ROGOVA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Dardan ROGOVA
Birthday (Age):09. Gusht 1990 (33)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Teuta------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Teuta------------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori3-3---------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta54141-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11VELLAZNIMI11--1-------
Career Total95442-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11VELLAZNIMIMesfushor