HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Klodian ARBRI

Personal data

Picture of Klodian ARBRI
Name:Klodian ARBRI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17PogradecivsTomori100--------
Sunday September 25TomorivsDinamo100--------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori101--------
Saturday October 22KamzavsTomori100--------
Sunday October 30TomorivsTeuta100--------
Sunday November 20TomorivsTirana010--------
Sunday November 27FlamurtarivsTomori100--------
Monday December 05TomorivsVllaznia101--------
Saturday December 17BylisvsTomori1011-------
Friday December 23TomorivsApolonia101--------
Monday March 05TomorivsPogradeci1002-------
Sunday March 25LacivsTomori100--------
Sunday April 01TomorivsKamza1011-------
Saturday April 14TomorivsKastrioti100--------
Sunday April 22TiranavsTomori100--------
Wednesday April 25TomorivsFlamurtari1001-------
Sunday April 29VllazniavsTomori100--------
Games total16155-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Tomori98135-------
Kategoria 1 2010-11Tomori22-12-1-----
Career Total1110147-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMesfushor