HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E mërkurë, 25. Prill 2012 - 17:00 h

TomoriFlamurtari
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 25 Prill 2012
Match Time :17:00 h
Match number :7
 
Playground :Stadiumi Tomorri
Match referee(s):Melis DERVISHI, Sokol CEKAJ, Ditmar JUBICA, Miriam QESERI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 43' : Pero PEJIC ( 1 )
  Gol
  • 28' : Endri BAKIU ( 1 )
  • 4' : Klodian ARBRI ( 1 )
  • 90' : Rigers HYSKO ( 1 )
  • 31' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 22' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 )
   • 26' : Franc VELIU ( 1 )