HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Shkelqim MUCA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Shkelqim MUCA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shkelqim MUCA
Birthday (Age): 19. Mars 1960 (62)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
EUROPA League 2012-13Flamurtari1
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari7
Kategoria Superiore 2015-16Tirana3
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu9
Career Total20

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuTranjer