HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Erjon LLAPANJI   Republika e Shqiperise 10. Maj 1985 (36) - - - - - - - - - -
  Orges SHEHI   Republika e Shqiperise 20. Shtator 1977 (43) 32 32 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Eftim AKSENTIEV   Macedonia, the former Yugoslav 23. Shtator 1982 (38) 4 1 3 1 - - - - - - - -
  Olgert AMETLLI   Republika e Shqiperise 30. Shtator 1982 (38) - - - - - - - - - - - -
  Borce RISTOVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 12. Nentor 1984 (36) 10 6 4 1 - - - - - - - -
  Vlado MARKOVIC   Bosnia and Herzegovina 26. Gusht 1985 (35) 27 22 5 6 1 1 6 - - - - -
  Endrit VRAPI   Republika e Shqiperise 23. Maj 1982 (39) 28 28 - - - - 8 - - - - -
  Alban DRAGUSHA   Republika e Kosoves 11. Dhjetor 1981 (39) 13 13 - - - - 5 1 - - - -
  Renato ARAPI   Republika e Shqiperise 26. Gusht 1986 (34) 14 14 - 3 - - 4 - - - - -
  Erbim FAGU   Republika e Shqiperise 15. Prill 1987 (34) 30 29 1 5 - - 7 - 1 - - -
  Klodian ASLLANI   Republika e Shqiperise 02. Gusht 1977 (43) 8 1 7 - - - 1 - - - - -
  Ditmar BICI   Republika e Shqiperise 06. Shkurt 1989 (32) 23 22 1 2 - 1 6 - - - - -
  Dejan GRABIC   Slovenia, Republic of 21. Shtator 1980 (40) 4 2 2 - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 2 37 1 1 - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Stavrion LAKO   Republika e Shqiperise 24. Mars 1980 (41) 12 5 7 2 - - 1 - 1 - - -
  Jetmir SEFA   Republika e Shqiperise 30. Janar 1987 (34) 17 17 - 7 1 - 1 - - - - -
  Sokol CIKALLESHI   Republika e Shqiperise 27. Korrik 1990 (31) 4 4 - - - - - - - - - -
  Bledi SHKEMBI   Republika e Shqiperise 13. Gusht 1979 (41) 29 29 - 9 6 - 5 - - 3 - -
  Gjergj MUZAKA   Republika e Shqiperise 26. Shtator 1984 (36) 15 14 1 4 8 - 1 - - - - -
  Luko BISKUP   Croatia, Republic of 14. Qershor 1981 (40) 8 5 3 - - - 2 - - - - -
  Butrint VISHAJ   Austria, Republic of 09. Korrik 1987 (34) 22 7 15 3 2 - 4 - - - - -
  Grigor TOPALLI   - (-) 5 - 5 - - - - - - - - -
  Davor BRATIC   Croatia, Republic of 01. Maj 1987 (34) 28 27 1 3 3 - 9 - - - - -
  Mensur IDRIZI   Macedonia, the former Yugoslav 03. Gusht 1983 (37) 15 1 14 1 - - 2 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  21 2 62 1 2 3 - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Mladen BRKIC   Serbia, Republic of 30. Tetor 1980 (40) 17 14 3 1 9 - 2 - - - - -
  Rafael SOSA   Argentina, Argentine Republic 07. Maj 1988 (33) 28 27 1 4 12 - 2 - - - - -
  Ivan JOLIC   Bosnia and Herzegovina 18. Maj 1980 (41) 24 15 9 6 4 - 4 1 - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  46 2 70 2 2 3 - -
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

  Funksioni
Shkelqim MUCA   Republika e Shqiperise 19. Mars 1960 (61) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Shpetim DURO   Republika e Shqiperise 24. Dhjetor 1959 (61) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nevil DEDE   Republika e Shqiperise 10. Janar 1975 (46) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Miguel HENRIQUE   Argentina, Argentine Republic - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Milutin KERCIC   Republika e Shqiperise 30. Nentor 1957 (63) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer