HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilir AVDYLIIlir AVDYLI  Republika e Kosoves- (-)11--------
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)66----1---
 Marsel CAKAMarsel CAKA  - (-)----------
 Edvan BAKAJEdvan BAKAJ  - (-)2626----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fjoralb DELIAJFjoralb DELIAJ  - (-)1037---------
 Martin KAVDANSKIMartin KAVDANSKI  - (-)422---1-----
 Kristian PRENDIKristian PRENDI  - (-)------------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)2525-31-2-----
 Entrit IDRIZIEntrit IDRIZI  - (-)11----------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)2323--5-21----
 Dejan KARANDejan KARAN  - (-)1919--2-6-----
 Ronald GERCALIURonald GERCALIU  - (-)171342--1-----
 David DOMGJONIDavid DOMGJONI  - (-)------------
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)292454--8-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-2311---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)241863--51----
 Anxhelo MUMAJESIAnxhelo MUMAJESI  - (-)1-1---------
 Majkel PECIMajkel PECI  - (-)84431-1---1-
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)1-1---------