HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Olsi TEQJA

Personal data

Picture of Olsi TEQJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olsi TEQJA
Birthday (Age):27. Korrik 1988 (34)
Jersey Number:21
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana100--------
Saturday, 29/08/2015LacivsTirana100--1-----
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta100--------
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana101--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi101--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni101--------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100--------
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--1-----
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--1-----
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi101------1-
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci100--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu100--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Games total2804--4---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana77----3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1515-3--4---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----11----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci------------
Kategoria Superiore 2014-15Laci1010----10-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22----2-----
Kategoria Superiore 2013-14Laci77----7-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Laci11----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis33----3-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis88--2-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti------------
Kategoria 1 2010-11Apolonia22--2-1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti853-1-1-----
Career Total6461335-341--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMesfushor