HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)1818--------
 Marsel CAKAMarsel CAKA  - (-)----------
 Edvan BAKAJEdvan BAKAJ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi DOKAAlbi DOKA  - (-)88----------
 Kristian PRENDIKristian PRENDI  - (-)------------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  AbsenceRepublika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)------------
 Entrit IDRIZIEntrit IDRIZI  - (-)------------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)99--1-------
 Marvin TURTULLIMarvin TURTULLI  - (-)33----------
 Fjoralb DELIAJFjoralb DELIAJ  - (-)22-1--------
 David DOMGJONIDavid DOMGJONI  - (-)8621--------
 Klisman CAKEKlisman CAKE  - (-)6511--1-----
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)1717-11-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)7612--------
 Anxhelo MUMAJESIAnxhelo MUMAJESI  - (-)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  AbsenceRepublika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)3121--------
 Majkel PECIMajkel PECI  - (-)------------
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  AbsenceRepublika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)------------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  AbsenceRepublika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)6242--1-----
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)14774--------
 Romuald NTSITSIGUIRomuald NTSITSIGUI  - (-)3121--------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)10911--3-----