HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Merveille NDOCKYT

Personal data

Picture of Merveille NDOCKYT
Name:Merveille NDOCKYT
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 25/09/2016PartizanivsTirana100--------
Sunday, 16/10/2016TiranavsSkenderbeu1001-------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta100--------
Sunday, 20/11/2016TiranavsLaci1011-------
Saturday, 26/11/2016KukësivsTirana100--1-----
Sunday, 18/12/2016TiranavsLuftetari1001-------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana100--------
Saturday, 28/01/2017TeutavsTirana100--------
Saturday, 04/03/2017KorabivsTirana010--------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 06/05/2017FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 20/05/2017TiranavsLuftetari100--------
Games total12113-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Tirana77-13-1-----
Career Total77-13-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor