HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Moktar CISSE

Personal data

Picture of Moktar CISSE
Name:Moktar CISSE
Jersey Number:3
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 16/10/2016TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 06/11/2016TiranavsTeuta100--------
Sunday, 20/11/2016TiranavsLaci101--------
Saturday, 26/11/2016KukësivsTirana100--------
Saturday, 10/12/2016TiranavsKorabi100--------
Saturday, 28/01/2017TeutavsTirana010--------
Sunday, 05/02/2017LacivsTirana101--------
Saturday, 11/02/2017TiranavsKukësi100--------
Sunday, 19/03/2017LuftetarivsTirana0101-------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia0101-------
Games total8322-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Tirana76112-------
Career Total76112-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaSulmues