HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Eduart MICOEduart MICO  - (-)----------
1Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)33--------
77Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)88----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Orgest BUZIOrgest BUZI  - (-)2-2---------
0Denis Da SILVADenis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)33----1-----
2Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)1010-1--1-----
4Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)99----3-----
5Adigun ADEBAYOAdigun ADEBAYO  - (-)77----------
6Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)55--1-3-----
13Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)1111----1-----
52Shkelzen KELMENDIShkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)7611--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-11-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besmir ARIFAJBesmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)8712-11-----
0Julian GERXHOJulian GERXHO  - (-)431-1-1-----
0John Huan AONDONGUJohn Huan AONDONGU  - (-)11----------
0Michael IKPEMichael IKPE  - (-)22-1--------
0Erald KOLGEGAErald KOLGEGA  - (-)3-3---1-----
0Alfrido KRESHPAAlfrido KRESHPA  - (-)------------
0Romario PRIFTIRomario PRIFTI  - (-)3-3-1-------
0Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)77-21-1-----
8Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)------------
15Maringlen KULEMaringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (41)------------
20James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)1-1---------
21Amarildo GEGAAmarildo GEGA  - (-)2-2-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5115-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klodian ARBERIKlodian ARBERI  Republika e Shqiperise10. Tetor 1979 (44)1010-121------
0Romeo ASLLANAJRomeo ASLLANAJ  - (-)------------
0Endri BAKIUEndri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)109116-------
0Solomon IZUCHUKWUSolomon IZUCHUKWU  - (-)66-18----1--
0Xhulio TAHIRAJXhulio TAHIRAJ  - (-)11----------
0Jacob Terna CHIAJacob Terna CHIA  - (-)------------
3Bola OLALEKANBola OLALEKAN  - (-)5411--1-----
9Peter OLAYINKAPeter OLAYINKA  - (-)431---2-----
10Fjodor XHAFAFjodor XHAFA  Republika e Shqiperise08. Mars 1977 (47)85321-1-----
14Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)------------
17Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)88-12-2---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 24221--11-
 Stafi i Bylis [Bylis]

 Funksioni
Agim CANAJAgim CANAJ  Republika e Shqiperise14. Korrik 1962 (62)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Naci SENSOYNaci SENSOY  Turkey, Republic of- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Elidon DEMIRAJElidon DEMIRAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer