HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin UJKAEdvin UJKA  - (-)11--------
 Ervin LLANIErvin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (41)----------
 Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)22--------
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)2727----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)117441-2-----
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (38)23176-2-61----
 Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)2929--1------1
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)2525--1181-1--
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)2625112-8-----
 Artan THORJAArtan THORJA  - (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 71262-1-1
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)8262--1-----
 Mikelanxho BARDHIMikelanxho BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)8262--1-----
 Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)1816222-2---2-
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)13943--------
 Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)------------
 Edison NDRECAEdison NDRECA  - (-)5231--2-----
 Mishel BILBASHIMishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)6513--------
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)1313-37-3-----
 Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)2623342-1-----
 Marko CETKOVICMarko CETKOVIC  - (-)2421374-1--3-1
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)2323-11-41----
 Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)2424-52-8-----
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)232212--10-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 251593-422
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Daniel JUBANIDaniel JUBANI  - (-)1-1---------
 Migen MEMELLIMigen MEMELLI  Republika e Shqiperise25. Prill 1980 (44)105511-2-----
 Rafael SOSARafael SOSA  Argentina, Argentine Republic07. Maj 1988 (36)66-3--1-----
 James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)22211610-1-----
 Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)92711-2-----
 Arber HALITIArber HALITI  Republika e Shqiperise25. Janar 1992 (32)6-6---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 371653-422
 Stafi i Laci [Laci]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer