HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Miroslav VUJADINOVIC

Personal data

Picture of Miroslav VUJADINOVIC
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Miroslav VUJADINOVIC
Birthday (Age):22. Prill 1983 (41)
Height:192 cm
Weight:83 kg
Jersey Number:31
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani100------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci100--1---
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100------
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci100--1---
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia100------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100------
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia100------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100------
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100------
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci100------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100------
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani100------
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci100------
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana100------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia100------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100------
Saturday, 02/05/2015LacivsFlamurtari100------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci100------
Sunday, 17/05/2015LacivsElbasani100------
Games total2700--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci----------
Kategoria Superiore 2016-17Korabi55--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci----------
Kategoria Superiore 2015-16Laci77-1--2---
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11--------
Kategoria Superiore 2014-15Laci1515----2---
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22----2---
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1313----3---
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11--------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1010---1----
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1212----3---
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1414----3---
Career Total8080-1-115---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaPortier