HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 05. Tetor 2014 - 14:00 h

LaciVllaznia
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 05 Tetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Orges GRABOVA, Ergin DODA, Kreshnik CJAPI, Blendi BRESHANI
 
Spektatore: 1.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 85' : Marko CETKOVIC ( 1 )
  Gol
  • 17' : James ADENIYI ( 1 )
  • 91' : James ADENIYI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 27' : Arian SHETA ( 1 )
   • 36' : Elton DOKU ( 1 )
   • 77' : Jetmir SEFA ( 1 )
   • 81' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
   • 16' : Rijat SHALA ( 1 )
   • 77' : Ersin MEHMEDOVIC ( 1 )
   • 81' : Arsen SYKAJ ( 1 )
   • 83' : Olsi GOCAJ ( 1 )