HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)18171-------
 Eduin UJKAEduin UJKA  - (-)----------
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)1616-1--2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)1515--1-1-----
 Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)1313-1--1---1-
 Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (39)29281-1-4-----
 Stipe BULJANStipe BULJAN  Croatia, Republic of21. Shtator 1983 (40)2727---11-1---
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)242221--4-----
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)2727-32-2-----
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (38)262425--9-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4124-1-1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)131035--4-----
 Endri MUCMATAEndri MUCMATA  - (-)11----------
 Alfred ZEFIAlfred ZEFI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1991 (32)8622--3-----
 Mikelanxhelo BARDHIMikelanxhelo BARDHI  - (-)4-4---------
 Marko CETKOVICMarko CETKOVIC  - (-)1413123-1-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)2624253-21--1-
 Eglentin GJONIEglentin GJONI  - (-)99----2-----
 Agim METOAgim METO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1986 (38)15132-2-2-----