HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Aldo MITRAJ

Personal data

Picture of Aldo MITRAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Aldo MITRAJ
Birthday (Age):12. Janar 1987 (37)
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 21/08/2015PartizanivsLaci100--------
Saturday, 29/08/2015LacivsTirana101--------
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 20/09/2015LacivsBylis101--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci101--------
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci100--1-----
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani010--------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci010--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/11/2015BylisvsLaci101--1-----
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia010--------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci010--------
Saturday, 12/12/2015LacivsKukësi010--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci101--1-----
Saturday, 30/01/2016PartizanivsLaci010--------
Sunday, 07/02/2016LacivsTirana010--------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis010--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci101--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari101--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci010--1-----
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci010--------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--1-----
Games total12107--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci9453--5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci2-2-1-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia64231-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Laci61511-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci2111--------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani22-21-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22--5-1-----
Kategoria 1 2012-13Iliria------------
Kategoria 1 2011-12Iliria11----------
Kategoria 1 2010-11Luftetari211---------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1-1---1-----
Career Total331617109-12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13IliriaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12IliriaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuSulmues