HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E diel, 21. Shkurt 2016 - 14:00 h

LaciBylis
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Shkurt 2016
Match Time :14:00 h
Match number :2
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Denis AGARAJ, Juxhin XHAJA, Kridens META, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
   • 71' : Amir BILALI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 59' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
   • 60' : Albi DOSTI ( 1 )
   • 30' : Emmanuel MBELLA ( 1 )
   • 37' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
   • 58' : Julian BRAHJA ( 1 )
   • 77' : Amir BILALI ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 76' : Ardit HOXHAJ ( 1 )