HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ardit HOXHAJ

Personal data

Picture of Ardit HOXHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit HOXHAJ
Birthday (Age):20. Korrik 1994 (29)
Jersey Number:7
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015KukësivsBylis100--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni010--------
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis100--------
Sunday, 20/09/2015LacivsBylis100--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu010--------
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani100--------
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--1-----
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis100--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis100--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta1002-------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis1001-------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis1001-------
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni1011-------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis100--11----
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis100--------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis101--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci100--1-----
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta010--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis1012-1-----
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--------
Games total26337-41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-1-------1
Kategoria Superiore 2015-16Bylis1310317-41----
Kategoria 1 2014-15Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari1-1---------
Career Total1915427-41---1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor