HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 06. Shkurt 2016 - 14:00 h

BylisTerbuni
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 06 Shkurt 2016
Match Time :14:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Rejdi AVDO, Klajdi KOLA, Elidon HALO, Denis AGARAJ
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 7' : Brunild PEPA ( 1 )
 • 35' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
 • 58' : Julian BRAHJA ( 1 )
 • 88' : Emmanuel MBELLA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 19' : Dusko DUKIC ( 1 )
  • 20' : Aleksandar TASIC ( 1 )
  • 60' : Ergi BORSHI ( 1 )