HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Abaz KARAKACI

Personal data

Picture of Abaz KARAKACI
Name:Abaz KARAKACI
Jersey Number:99
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--1-----
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni010--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni100--------
Wednesday, 18/11/2015TerbunivsBylis100--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni010--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--1-----
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi100--------
Wednesday, 23/12/2015LacivsTerbuni100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni101--------
Saturday, 13/02/2016TerbunivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/02/2016TeutavsTerbuni1001-------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 13/03/2016KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci1001-------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni100--------
Saturday, 09/04/2016TerbunivsBylis100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni1001-------
Games total16213-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni88--3-2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia44-21-------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia431---------
Career Total1615124-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor