HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 16. Prill 2016 - 19:00 h

SkenderbeuTerbuni
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Prill 2016
Match Time :19:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 56' : Hamdi SALIHI ( 1 )
   Gol
   • 83' : Sebino PLAKU ( 1 )
   • 27' : Endri LALA ( 1 )
   • 43' : Sasa JOVANOVIC ( 1 )
   • 93' : Abaz KARAKACI ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 9' : Aleksandar TASIC ( 1 )
    • 86' : Endri LALA ( 1 )