HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Kristi VANGJELI

Personal data

Picture of Kristi VANGJELI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kristi VANGJELI
Birthday (Age):05. Shtator 1985 (38)
Height:178 cm
Weight:72 kg
Jersey Number:32
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi100--1-----
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu101------1-
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu101--1-----
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni010--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--1-----
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis010--------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci101--1-----
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani100--1-----
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu100--------
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu1001-1-----
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia100--1-----
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu100--1-----
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Games total21231-9---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu22--1-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1210211-9---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1212--3-51--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi33----2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi22----------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11----------
Career Total4341225-191--2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMbrojtes
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMbrojtes