HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 28. Shkurt 2016 - 14:00 h

BylisSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 28 Shkurt 2016
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Ergin DODA, Klajdi KOLA, Robert SHOSHAJ, Proletar PUTO
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
   • 79' : Hamdi SALIHI ( 1 )
   Gol
   • 25' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
    Karton i kuq
     • 24' : Bajram JASHANICA ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 29' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
     • 60' : Borislav SIMIC ( 1 )
     • 71' : Samir SAHITI ( 1 )
     • 74' : Orgest GAVA ( 1 )
     • 83' : Stivi FRASHERI ( 1 )
      Penallti e humbur
      • 25' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )