HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Hamdi SALIHI

Personal data

Picture of Hamdi SALIHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hamdi SALIHI
Birthday (Age):19. Janar 1984 (40)
Height:185 cm
Weight:79 kg
Jersey Number:14
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana101--------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu1001-------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta1011-------
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu1001-------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari100-----1--
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia1001----1--
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni1001-------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu1011-------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis1001-------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci1002-------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu1011-----1-
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani101------1-
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi1002-------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu100-----1--
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu1001-1-----
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari1002----1--
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni010-----1--
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100-----1--
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci1001-------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu100--1-----
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--1-----
Games total251516-3--62-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99-16----2-3
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu14131319-3--72-
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi532-1----1--
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi55-13-1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi211---------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11--1-------
Career Total37325530-4--1023

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiSulmues
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiSulmues
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiSulmues
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiSulmues