HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 07. Shkurt 2016 - 13:00 h

SkenderbeuKukësi
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Shkurt 2016
Match Time :13:00 h
Match number :3
 
Match referee(s):Laver ALLA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 12' : Hamdi SALIHI ( 1 )
  • 46' : James ADENIYI ( 1 )
  • 71' : Hamdi SALIHI ( 1 )
  • 58' : Matija DVORNEKOVIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Marko RADAS ( 1 )
  • 54' : Renato ARAPI ( 1 )
  • 40' : Edon HASANI ( 1 )
  • 60' : Renato MALOTA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 90' : Marko RADAS ( 1 )