HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Gerhard PROGNI

Personal data

Picture of Gerhard PROGNI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gerhard PROGNI
Birthday (Age):06. Nentor 1986 (37)
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi010--------
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 12/09/2015TerbunivsSkenderbeu010--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana0101-------
Saturday, 26/09/2015BylisvsSkenderbeu101--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta101--1-----
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu010--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari101--1-----
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia101--------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu101--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni1001-------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu101--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis1011-------
Sunday, 06/12/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 13/12/2015TeutavsSkenderbeu101--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani101--1-----
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi101--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu101--------
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu1001-------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia101--------
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 16/04/2016SkenderbeuvsTerbuni100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu101--1-----
Wednesday, 04/05/2016SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu101--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Games total236154-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11--1-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta431-1-21----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11--1-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1513274-5-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1110145-6---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi88--5-31----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22----1-----
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77-26-------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari1313-48-3---1-
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1514146-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo2-2---------
Career Total827572137-252--2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMesfushor