HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20

Player Information - Gerhard PROGNI

Personal data

Picture of Gerhard PROGNI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Gerhard PROGNI
Birthday (Age): 06. Nentor 1986 (34)
Player Position: Sulmues

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2019-20 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Partizani - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Partizani 1 1 - - 1 - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Teuta 4 3 1 - 1 - 2 1 - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Teuta 1 1 - - 1 - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Skenderbeu 15 13 2 7 4 - 5 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Skenderbeu 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Skenderbeu 11 10 1 4 5 - 6 - - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Skenderbeu 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Kukësi 8 8 - - 5 - 3 1 - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Kukësi 2 2 - - - - 1 - - - - -
EUROPA League 2012-13 Flamurtari 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Kukësi 7 7 - 2 6 - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Flamurtari 13 13 - 4 8 - 3 - - - 1 -
Kategoria Superiore 2010-11 Flamurtari 15 14 1 4 6 - 4 - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Dinamo 2 - 2 - - - - - - - - -
Career Total 82 75 7 21 37 - 25 2 - - 2 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Teuta Mesfushor
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Partizani Sulmues
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Teuta Sulmues
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Teuta Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Partizani Sulmues
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Skenderbeu Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Teuta Sulmues
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Partizani Sulmues
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Teuta Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Teuta Sulmues
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Teuta Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Teuta Sulmues
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Skenderbeu Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Skenderbeu Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Kukësi Mesfushor
EUROPA League 2012-13 2012-13 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Kukësi Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Dinamo Mesfushor